Motoryzacja

Awaria samochodu – pomoc drogowa

Wręcz samochody nowe a także w dobrym stanie technicznym mogą podczas długiej trasy ulec awarii, wówczas warto mieć namiary na doświadczoną firmę oferującą pomoc drogową, która udzielana jest w możliwie najszybszym czasie od zgłoszenia. Warto być świadomym, że pomoc drogowa oferuje szereg usług, które obejmują w głównej mierze wsparcie techniczne na miejscu awarii lub też kolizji.
Uszkodzony samochód w trasie – co zrobić?
Jeżeli nasz samochód ulega awarii lub również doszło do kolizji, wtedy powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi technicznemu, a następnie usterka zostanie w możliwie najszybszym czasie usunięta, tak abyśmy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną eskapada.

Warto dodać też, że z pomocy film oferujących pomoc drogową trzeba skorzystać, jeżeli samochód uległ wypadkowi, wówczas niezbędne jest laweta, która zabierze uszkodzone auto z miejsca wypadku, a następnie w bezpieczny sposób przetransportuje do warsztatu. W takim przypadku pomoc drogowa obejmuje też auto zastępcze z OC sprawcy, dzięki czemu możemy kontynuować podróż. Warto zdawać sobie sprawę również, że w ramach usług oferowane jest między innymi wyciąganie samochodu z rowu, odpalanie awaryjne, awaryjne otwieranie auta, w którym zostały zatrzaśnięte kluczyki, dowóz paliwa, zmiana kół, wsparcie techniczne na miejscu, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, rozładunek samochodu z tira, czy pomoc techniczna do auta, który stanął na autostradzie.

Polecam: awaryjne odpalanie Kraków.