Motoryzacja

Profesjonalna pomoc drogowa dla kierowców

W przypadku awarii samochodu w trasie warto zawsze posiadać pod ręką numer do sprawdzonej pomocy drogowej. Należy pamiętać, że pomoc drogowa Kraków, Wieliczka udziela kompleksowej oraz całodobowej pomocy w głównej mierze w zakresie holowania samochodów osobowych, jak także ciężarowych a także transportu jednośladów.
Co należy wiedzieć na temat pomocy drogowej?
Trzeba rozpocząć od tego, że auto pomoc to usługa realizowana przez fachowców, którzy mają zarówno edukację jak i doświadczenie, dodatkowo dysponują profesjonalnym sprzętem, a więc przykładowo lawetami przeznaczonymi do transportu uszkodzonych pojazdów osobowych.

Usługi pomocy drogowej to między innymi laweta Kraków, Wieliczka. Ponadto pomoc drogowa może dostarczyć także samochód zastępczy z OC sprawcy. W sytuacji kiedy zapomnieliśmy zatankować, to wówczas też możemy skorzystać z auto pomocy a zostanie nam dowieziono paliwo na miejsce. Trzeba pamiętać także o tym, że z usług profesjonalnej pomocy drogowej mogą skorzystać nie tylko i wyłącznie kierowców pojazdów osobowych czy dostawczych, niemniej jednak również kierowcy motocykli. W ramach usług proponowane jest między innymi przewóz oraz transport motocyklu na wskazanej przez klienta trasie. Warto dodać także o tym, że usługi pomocy drogowej to nie tylko i wyłącznie laweta Wieliczka, Kraków, ale także usługi obejmujące dowóz samochodu czy motocykla do warsztatu samochodowego, gdzie zostaną przeprowadzone prace serwisowe. Jeśli zatem mamy problem z autem w trasie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, a więc pomocy drogowej.

Sprawdź tutaj: laweta Wieliczka.