Pozostałe

Darmowa wersja programu księgowego

Obecnie na polskim rynku działa kilka doskonałych kodów księgowych, które doskonale będą potrzebne w pracy dla każdej fachowej księgowej. Warto więc ze starannością sprawdzić, który specjalistyczny program jest zdecydowanie najlepszy i znacznie ułatwi wam wykonywanie codziennych zadań. Popularny program do księgowania możecie aktualnie wypróbować całkowicie bezpłatnie.

Wystarczy, że pobierzecie darmową wersję demo, z której będziecie mogli skorzystać przez najbliższych sześćdziesiąt dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, ażeby gruntownie zaznajomić się z danym programem księgowym i oszacować jego przydatność w waszym biurze rachunkowym. Demo Comarch Optima jest dostępne dla wszystkich przy pierwszym pobraniu. O ile więc nie korzystaliście wcześniej z tej sposobów, to możecie pobrać ten produkt na własnego laptopa.
Wersja demo Comarch ERP Optima jest dostępna całkowicie za darmo, a jej ściągnięcie zajmie wam maksymalnie kilka minut. Warto zatem skorzystać z tej sposobów i wypróbować ten doskonały program księgowy, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych, dodatkowych kosztów. Przez sześćdziesiąt dni będziecie mogli swobodnie korzystać z tego kodu, co pozwoli wam porównać go do aktualnie używanego w waszym biurze rachunkowym kodu. O ile stwierdzicie, że Comach Optima demo jest o wiele lepszym programem, to będziecie mogli wykupić do niego pełną licencję. Wersja demo jest więc doskonałym sposobem na dokładne przetestowanie produktu oraz na podjęcie świadomej decyzji.
Sprawdź tutaj: demo Comarch Optima.