Prawo

Korzystny podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różnorodne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednakże tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez wiele lat wspólnie majątek niełatwo jest podzielić, w szczególności gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego budowy. Niestety polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż oczywiście są odstępstwa od tej reguły, o czym idealnie wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeżeli więc posiadacie w rzeczywistości pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści nawet jednego krzesła, to warto zainwestować w dobrego prawnika.
Podział majątku prawnik przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić adwokata również do sprawy rozwodowej, jeśli zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, aby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce bardzo dobry prawnik prawie że byłego męża albo żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. O ile zatem gra toczy się o de fakto duże pieniądze, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Warto zobaczyć: podział majątku adwokat.