Budownictwo i architektura

Producent paneli podłogowych

Od jakiegoś czasu regularnie odwiedzasz sklepy z panelami podłogowymi, ażeby wybrać te, które doskonale odnajdą się w Twoim wnętrzu? Jeśli tak, to na pewno warto sprawdzić jak prezentują się panele podłogowe Jantar z najnowszej kolekcji Natural Legend. Producenci tej serii od samego początku mieli za zadanie wytworzyć super naturalnie wyglądające panele, które będą przeznaczone dla największych miłośników drewna. Nie jest to przypadkowe założenie, ponieważ amatorzy drewna bardzo często zwracają uwagę na najmniejsze najmniejsze elementy.

Klientów w teraźniejszych czasach nie interesuje wyłącznie i tylko tani zakup a także przystępność od ręki produktów na sklepie. Oa dodatkowo przykładają oni wagę także do jakości stworzenia, oraz dobrania estetyki paneli do konkretnego wnętrza. Producentom paneli podłogowych udało się natomiast zagwarantować wszystkie te aspekty w nowej kolekcji, która jest już dostępna od ręki zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Wymiary deski panelowej wynoszą 1257 x 192 mm, z kolei sam panel osiąga grubość 8 mm. Przy tym panele podłogowe Natural Legend cechują się szczególną strukturą synchroniczną. Jak widać w trakcie projektu tych paneli zadbano o właściwie każdy element. Nie ma zatem mowy o tym, aby należało cokolwiek wypromować producentowi. Z drugiej strony sam producent i tak udziela wieloletniej gwarancji, która z dużą uwagą wynosi 20 lat. Charakterystyczna, niejednorodna struktura paneli podłogowych Jantar Natural Legend jest wyczuwalna poprzez dotyk, jak i wizualnie już na 1-szy rzut oka.

Warto sprawdzić: https://podlogi24.net/premium-floor-88718-dab-jantar-premium-floor-natural-legend-dab-naturalny-zocisty-transport-gratis-!!!-od-rki-na-magazynie-o_l_7305.html