Budownictwo i architektura

Transport HDS

W różnego rodzaju projektach budowlanych, np związanych z układaniem dróg potrzebne są profesjonalne usługi. Usługi dźwigowe to nie tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt oraz maszyny, zatem urządzenia z aktualnymi badaniami Dozoru Technicznego, niemniej jednak także wykwalifikowana kadra pracowników specjalizujących się w obsłudze.
Kiedy zamówić usługi dźwigowe?
W sytuacji prac budowlanych, związanych z układaniem stropów czy więźb dachowych na 100 procent będą niezastąpione nam zarówno usługi dźwigowe, jak też usługi transportowe.

Transport HDS Goleniów to usługa realizowana za pomocą samochodu ciężarowego, który wyposażony jest w wysięg HDS o długości 15 m, co umożliwia na bezpieczny oraz szybki załadunek towaru czy materiału o dużych gabarytach. Z takich usług korzystają między innymi firmy budowlane, które potrzebują szybkiego i bezpiecznego transportu różnego rodzaju materiałów wykorzystanych na budowę, a zatem np części elementów konstrukcji stalowych czy ciężkich materiałów przeznaczonych do wylewki. Dźwig Świnoujście to usługa, z której powinniśmy skorzystać w przypadku montażu konstrukcji stalowych, jak także przy pracach związanych z montowaniem hal magazynowych czy konstrukcji betonowych. Takie dźwignij wykorzystuje się także przy montowaniu reklam zewnętrznych, a zatem na przykład banerów na specjalnych tablicach reklamowych, które znajdują się na dużych wysokościach. Pamiętajmy o tym, by korzystać z usług profesjonalistów, którzy gwarantują między innymi doświadczoną kadrę operatorską.

Zobacz również: Usługi Transportowe.