Dom i ogród

Poligrafia – naklejki i notesy

Obecnie niełatwo sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez praktycznych akcesoriów reklamowych oraz biurowych, które służą do działań marketingowych, ale także gwarantują prawidłową pracę biura. Notes elektrostatyczny to użyteczny gadżet biurowy, ale też praktyczne gadżet reklamowy, który daje duże sposobów personalizacji.
Akcesoria do biura – na co zwrócić uwagę?
Na 100 procent warto wybierać te produkty, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością, jak też stwarzają bardzo duże sposobności promocyjne.

Dzięki temu uda nam się połączyć 2 różnorodne funkcje, które są tak istotne dla funkcjonowania firmy na rynku. Naklejki dwustronne na szybe to popularne rozwiązanie, które stosowane jest na przykład w sklepach czy hurtowniach. Ten rodzaj naklejek używa się bez użycia kleju, właściwie do każdej powierzchni. Dzięki łatwej aplikacji, jak także dużym możliwościom marketingowym są na prawdę często wykorzystywane przez przedsiębiorców, którym zależy na skutecznej reklamie. Naklejki tego typu odznaczają się również wielokrotnym użyciem, jak również mogą być przesuwane. Karteczki elektrostatyczne to potrzebny gadżet w każdym biurze, które umożliwia na sprawna prowadzenie prac zespołowych. Karteczki dostępne są na specjalnych podkładkach, w wielu barwach, Dzięki czemu możemy wybrać taki zestaw, które najbardziej nam odpowiadam. Karteczki trzymają się podłoża bez stosowania kleju, mogą być użyte do każdej suchej powierzchni. Co najważniejsze, nie pozostawiają nieestetycznych śladów.

Zobacz więcej: Naklejki bezolejowe.