Kosmetyki i moda

W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do wygodnego noszenia. Powinieneś odnaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz sprawi, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, podczas gdy zbyt nieznaczny nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Istotne jest też, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny w trakcie długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem implementacji biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, jednocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Niniejsze kroki pomogą Ci dopasować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej lub zakładając wygodne ubranie, które lekko się rozciąga. W razie konieczności zaokrąglij do kolejnej liczby zupełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. By określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka łatwych kroków, które możesz wykonać, by dostosować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest zobowiązanie, jaki rozmiar biustonosza aktualnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, aby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeżeli jesteś pomiędzy rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeżeli już znajdujesz się pośród obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, by odnaleźć uzasadniony rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, by pozyskać dokładne implementację.
Zobacz więcej: jak zmierzyć rozmiar biustonosza.
Poszukujesz w Internecie wartościowych materiałów o tym jak dopasować rozmiar biustonosza? Zapraszam do lektury przygotowanego przeze mnie artykułu.