Motoryzacja

Kiedy pomoc drogowa jest konieczna?

Stłuczka, wypadek lub awaria uniemożliwiająca dalszą jazdę samochodem może przytrafić się o każdej porze. Warto wówczas posiadać kontakt do profesjonalistów, którzy zjawią się na miejscu, aby pomóc w transportowaniu auta, niezależnie od godziny. Tak właśnie funkcjonuje całodobowa pomoc drogowa Kraków.

Bez względu na godzinę staramy się być na miejscu tak bardzo szybko, jak to należy możliwe, by nieść pomoc osobom w potrzebie. Oferujemy nie tylko profesjonalne holowanie, Kraków nie jest też jedynym terenem naszego działania. Gdzie jeszcze jesteśmy w stanie przyjechać i co oferujemy? W zakresie naszych usług znajduje się także laweta, Wieliczka jest drugą obok Krakowa miejscowością, gdzie można nas na prawdę często spotkać. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Dlaczego jeszcze warto korzystać z naszych usług?
Pomoc drogowa – Wieliczka, Kraków i okolice
Naszym zadaniem jest niesienie pomocy klientom w potrzebie. Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Odbieramy telefony niezależnie od godziny, funkcjonujemy 24h na dobę i staramy się być na miejscu w mniej niż 30 minut. Pomagamy nie tylko i wyłącznie w sytuacji stłuczki, wypadku, czy także nagłej awarii. Wiemy, że na drodze może przytrafić się dosłownie wszystko, dlatego oferujemy także dowóz paliwa, czy awaryjne odpalanie w przypadku rozładowanego akumulatora. Pomagamy nie tylko i wyłącznie samochodom osobowym, niemniej jednak także motocyklom! Skorzystanie z naszych usług jest dla kierowców korzystne cenowo. Wydarzył ci się niespodziewany wypadek? Zadzwoń do nas i poczekaj na fachową pomoc.

Zobacz więcej: holowanie Kraków.