Pozostałe

Naciąg do rakiety tenisowej

Od wielu lat tenis ziemny cieszy się ogromną popularnością pomiędzy elit globalnie. Jest to zdecydowanie jeden z najdroższych sportów, który wymaga dobrej posiadania dobrej kondycji. Koszty powiązane z uprawianiem tenisa ziemnego są wysokie z wielu powodów.

Same lekcje gry w tenisa ziemnego z grupą wcale nie są drogie i nie odbiegają cenowo od innych sportów. Profesjonalni trenerzy do gry w tenisa ziemnego bez wątpienia posiadają bardzo wysoki cennik, jednakże takie osoby nie są potrzebne dla amatorów pragnących utrzymać ciało w dobrej kondycji za pomocą tenisa ziemnego.
Poza lekcjami z trenerem będziecie jeszcze musieli opłacić kort tenisowy. Opłaty powiązane z wynajmem kortu tenisowego są dość wysokie, w szczególności, gdy nie uczęszczacie na zajęcia grupowe i musicie pokryć całą sumę z własnej kieszeni. Kolejną kwestią jest kupienie sprzętu do tenisa, który jednak jest dosyć drogi. Firma tenisowa chętnie zaoferuje wam wysokiej jakości sprzęt , a ponadto strój do tenisa ziemnego w różnorakich kategoriach cenowych. Powinniście natomiast nastawić się na pierwszy wydatek rzędu tysiąca pln. Rakiety tenisowej , a dodatkowo stroju nie kupuje się zbyt w bardzo wielu przypadkach, jednakże naciąg tenisowy będziecie musieli modyfikować regularnie co dwa lub trzy miesiące. O ile regularnie dwa razy w tygodniu pojawiacie się na korcie tenisowym to obowiązkowo powinniście przemienić naciąg tenisowy co dwa albo maksymalnie co trzy miesiące. Po tym czasie wasza struna tenisowa będzie już dość mocno wyeksploatowana i zdecydowanie będzie wymagała podmiany na nowy model.
Warto zobaczyć: najlepszy naciag tenisowy.